Jako, że moje życie się nieco odmieniło,to i strona www musiała się zmienić. Zapraszam na nową stronę, na której piszę o edukacji: www.DorotaPiwowarska.pl

A to jest mój blog, który pisałam od 2007r.
To strona o edukacji. O edukacji niekonwencjonalnej, ciekawej. Niekoniecznie regularnej i systematycznej, ale na pewno twórczej i zabawnej.
A o domowej w szczególności. Piszę ją jako mama dwojga dzieci , które były nauczane tą metodą .
Jeśli jesteś rodzicem, który troszczy się o swoje dziecko , i dla którego system szkolny nie ma oferty edukacyjnej lub jeśli jesteś nauczycielem i czujesz, że w sobie pasję do nauczania a system
szkolny Cię ogranicza, to zapraszam Cię do lektury mojego bloga.

Zamieszczam tutaj moje osobiste przemyślenia, różne informacje, rozwiązania wynikające z doświadczenia oraz
porady czysto praktyczne, nie stanowiące porad prawnych,
finansowych, psychologicznych.

WSPÓŁPRACA reklamowa

Jeśli trafiliście Państwo na mojego bloga przypadkiem, to pozwólcie, że się przedstawię. 

To jest mój blog o szeroko pojętej edukacji. Od edukacji szkolnej do pozaszkolnej.  Skierowany głównie do rodziców i pedagogów.

Poruszam tutaj problemy a także  swoje pomysły i przemyślenia dotyczące funkcjonowania polskiego systemu szkolnictwa, a także przekazuję swoje doświadczenie jako matki edukującej domowo.
Udzielam porad z metod nauczania,a czasem zamieszczam opisy ciekawych miejsc edukacyjnych z czasem rozszerzając tematykę na lifestyle, kulinaria, edukację finansową dzieci.

Współpracuję z mediami i reklamodawcami.
Udzielam wywiadów, a na moim blogu można umieścić baner, link sponsorowany lub zrobić konkurs, po uprzedniej weryfikacji, czy treść i forma pasuje do mojego bloga.

kontakt emailowy: piwowarska@naukaipasja.pl
                            tel.: 607-072-369

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz